Vítáme vás na oficiálních stránkách Obec Radvanice
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Výsledky voleb do zastupitelstva obce Radvanice

Výsledky voleb do zastupitelstva obce Radvanice



                                       Obec Radvanice

č.p.160, 542 12 Radvanice v Čechách

 

 

 

Výsledky voleb do zastupitelstva obce, které proběhly ve dnech      5.10. a 6.10.2018  ve volebním okrsku č.1 v obci Radvanice

 

Počet osob zapsaných do stálého a zvláštního seznamu voličů celkem:                                         793     

            

Počet voličů, kterým byly vydány úřední obálky:                                                                                  441                                                                                                               

Počet odevzdaných úředních obálek:                                                                                                     441                                                                                                                                                  

Počet platných hlasů celkem:                                                                                                                 3763                                                                                                                                                                        

 

 

Zvolení členové zastupitelstva obce:

 

Volební strana č. 1 – OBČANÉ 2018:

  1. Jan Suchý

  2. Milan Dufka

  3. Jindřich Gult

 

Volební strana č. 2- Jestřábí jezdci motoklub:

  1. Tomáš Němec

  2. Petra Királová

  3. Ivana Kubečková

 

Volební strana č. 3 – Komunistická strana Čech a Moravy:

  1. Jaroslav Diviš

 

Volební strana č. 4 – SDH Radvanice:

  1. Julie Burdychová

  2. Renata Mihulková

 

 

  

Celkový přehled výsledků voleb do ZO:

 

Volební strana č. 1 – OBČANÉ 2018, počet platných hlasů celkem                               1100

  1. Tomáš Kašpar                                                                                                                      150

  2. Jindřich Gult                                                                                                                        160

  3. Tomáš Trejtnar                                                                                                                     127

  4. Milan Dufka                                                                                                                         176

  5. Jan Suchý                                                                                                                             205

  6. Pavel Zubričan                                                                                                                       39

  7. Pavel Matýs                                                                                                                           82

  8. Martin Smyček                                                                                                                      39

  9. Michal Seidel                                                                                                                       122

 

Volební strana č. 2 – Jestřábí jezdci motoklub, počet platných hlasů celkem           1281

  1. Tomáš Němec                                                                                                                      263

  2. Štefan Krajniak                                                                                                                    151

  3. Marcela Krajniaková                                                                                                            139

  4. Petra Királová                                                                                                                       241

  5. Ivana Kubečková                                                                                                                  180

  6. Lenka Řezníčková                                                                                                                  99

  7. Lenka Hrdličková                                                                                                                   90

  8. Lukáš Krajniak                                                                                                                       64

  9. Jaroslava Šindlerová                                                                                                              54

 

Volební strana č. 3 – Komunistická strana Čech a Moravy, počet platných hlasů celkem     445

  1. Jan Takáč                                                                                                                             66

  2. Petra Spitzerová                                                                                                                   84

  3. Jaroslav Diviš                                                                                                                       87

  4. Jiří Maršík                                                                                                                            43

  5. Leoš Kincl                                                                                                                            33

  6. Jarmila Kotlářová                                                                                                                 30

  7. Veronika Maršíková                                                                                                             30

  8. René Lutz                                                                                                                             44

  9. Daniel Zámečník                                                                                                                  28

 

 Volební strana č. 4. – SDH Radvanice, počet platných hlasů celkem                           937

  1. Renata Mihulková                                                                                                               157

  2. Petr Lukášek                                                                                                                        117

  3. Julie Burdychová                                                                                                                 189

  4. Hana Stonjeková                                                                                                                 102

  5. Rostislav Burdych                                                                                                               123

  6. Miroslava Zubričanová                                                                                                         48

  7. Jan Novotný                                                                                                                           92

  8. František Volman                                                                                                                  70

  9. Dominik Erben                                                                                                                      39