Vítáme vás na oficiálních stránkách Obec Radvanice
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > OZNÁMENÍ O SPUŠTĚNÍ NOVÉ APLIKACE „Hlášenírozhlasu.cz“

OZNÁMENÍ O SPUŠTĚNÍ NOVÉ APLIKACE „Hlášenírozhlasu.cz“Dne 11.02. došlo ke zrušení stávající aplikace "CityApp", kterou nyní nahradila nová "Hlášenírozhlasu.cz". V aplikaci naleznete informace z obce, aktuality, kontakty, pořádané akce a jiné. Dále je zde modul „Podněty a závady“, který slouží občanům k nahlášení závad, které zjistí na území obce Radvanice.

Aplikace je funkční pro mobilním telefony s operačním systémem Android a nově i IOS. Stačí si ji pouze zdarma stáhnout. V aplikaci Obchod Play nebo App Store zadáte "hlášenírozhlasu.cz" nebo si ji můžete vyhledat pomocí QR kódu, který je uveden níže. 

Po nainstalování aplikace si zvolíte zda chcete být registrovaným uživatelem (v tom případě se vlevo dole zaregistrujete) či vstupovat bez registrace. Pouze registrovaní uživatelé mají možnost si zvolit jaké notifikace si přejí odebírat a hlásit závady. 

I přes zavedení mobilní aplikace zůstávají i nadále v platnosti dosavadní webové stránky. Každý občan si tak může sám zvolit jakým způsobem chce informace obdržet.

Aplikace je nyní ve zkušebním režimu do 30.04.2022. Omluvte proto případné chyby či nedostatky. 

Více informací o aplikaci a QR kódy ke stažení aplikace naleznete ZDE.