Vítáme vás na oficiálních stránkách Obec Radvanice

Aktuální informace k odbavení cestujících v rámci veřejné dopravy + jízdní řádyDatum konání:
dnes

Aktuální informace Oddělení dopravní obslužnosti KHK k odbavení cestujících v rámci provozu veřejné dopravy v době úplné uzavírky ul. Petříkovická:

Cestující ze zastávek na trase autobusové linky Broumov – Trutnov si v autobuse koupí jako obvykle papírovou jízdenku až např. do Trutnova a po přestupu v Radvanicích do vlaku ji předloží ke kontrole průvodčímu. V opačném směru si v Trutnově zakoupí jízdenku buď v pokladně na hlavním nádraží, nebo ve vlaku (nástup v zastávkách po trase) až do zón např. Jívka, Teplice atd., při přestupu v Radvanicích na autobus tuto jízdenku předloží řidiči pro kontrolu a odbavení.

Zaměstnanci Continentalu budou ve vlacích na/ze směny v úseku Trutnov – Radvanice odbaveni zdarma po předložení pracovního průkazu. Jedná se o vlaky s odjezdem z Trutnova ve 4:32, 12:38, 16:38, 20:45 a zpět v 6:51, 14:51, 18:52, 22:57. V trase Radvanice – Adršpach mají zajištěn běžný zaměstnanecký svoz.

Pro občany, kteří běžně nejezdí veřejnou dopravou, doporučujeme navštívit odkaz (http://files.oredo.cz/jizdenka_iredo.htm) kde si lze zjistit ceny jízdného. Pro zakoupení zvýhodněného sedmidenního/třicetidenního/devadesátidenního jízdného je nutné si pořídit kartu IREDO (http://www.oredo.cz/cipova-karta-iredo-1/), lze např. v Trutnově na hlavním nádraží nebo Broumově v P-transportu.

Zdroj KHK.


V příloze jsou ke stažení výlukové jízdní řády.

408 autobus Trutnov - Broumov

047 vlak Trutnov - Teplice

351 autobus Náchod - Radvanice

371 souhrn